WESTLAB Magnesium flakes chlorid hořečnatý vločky 5kg

Neohodnoceno
Značka: WESTLAB
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
782 Kč –7 % 725 Kč
WESTLAB Magnesium flakes chlorid hořečnatý vločky 5kg
Neohodnoceno
Značka: WESTLAB
66027 westlab magnesium flakes chlorid horecnaty vlocky 5kg
782 Kč –7 %

Koupání v lázni s vločkami hořčíku je účinný způsob, jak doplnit hladinu hořčíku.

80% z nás má nedostatek hořčíku, což je důležitý minerál, který je potřeba k neuvěřitelným 300 reakcím v těle, pomáhá k navození spánku, reguluje krevní tlak a je zásadní pro zdravé kosti.

Díky unikátní olejnaté struktuře, jsou tyto vločky vhodné i pro použití na citlivou pleť a pleť se sklonem k ekzému, v případech lupénky a dermatitidy. Stačí si lehnout, relaxovat a nechat soli 20 minut účinkovat.

Westlab používá hořčík výhradně z oblasti Zechstein. Zechstein Sea se nachází na severozápadě Evropy, v hloubce cca 1600 metrů. Poskytuje nejčistší přírodní zdroj hořčíku v celém světě. Zdroj je dostatečně hluboko a proto na rozdíl od jiných zdrojů vloček hořčíku neobsahuje žádné znečišťující látky.

Můžete si být jisti, že hořčík je pro koupání neuvěřitelně čistý a přirozený. Svalové křeče, špatné spaní, oční záškuby, podrážděnost, neklid a úzkost jsou všechny běžné příznaky, které by mohly signalizovat nedostatek v hořčíku. Lázeň s Westlab Magnesium flakes je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zvýšit hladinu hořčíku v těle a zmírnit příznaky nedostatku hořčíku transdermálně (přes kůži). Užívání hořčíku orálně může vyvolat projímavé účinky, které mohou snížit účinnost takové kůry.

Složení: Magnesium Chloride (Magnesium Chloride Hexahydrate)

Použití: Rozpusťte 250g-1kg do koupele o teplotě 37°C. Relaxujte 20 minut. Koupel opakujte 1-2x týdně po námaze nebo před spaním. Pro dětskou koupel stačí přidat 250g vloček do vany a koupat nejlépe před spaním.

V těhotenství dodržte teplotu lázně tak, aby nebyla vyšší než teplota těla. Rozpusťte 250g vloček.

Balení umožňuje snadné dávkování a opakované zavření sáčku bez přístupu vzduchu.

Upozornění: Nepoužívejte v případě otevřených ran na kůži. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití. Pokud se objeví podráždění pokožky, opláchněte kůži vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové soli
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: