Ovocná trubička LAVAŠ jahoda slazená 140g

1 hodnocení
Značka: Nara Natur
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
97 Kč –10 % 87 Kč
Ovocná trubička LAVAŠ jahoda slazená 140g
1 hodnocení
Značka: Nara Natur
44238 ovocna trubicka lavas jahoda slazena 140g
97 Kč –10 %
5,0 1 hodnocení

Složení: jahody 90%, přidaný cukr 10%

Bez konzervantů, umělých přísad, barvících látek.

Skladujte ve tmě a v suchu při teplotě 10°C až 25°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné plátky a lavaše
Hmotnost: 0.14 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme rodina z Arménie, která přicestovala v roce 1993 do České republiky. Díky vstřícnému a přátelskému prostředí jsme se rozhodli tu zůstat a našli jsme zde nový domov. Od tohoto roku začíná historie podnikání naší rodiny.

Jak vznikl nápad vytvořit ovocné dobrůtky?

Nápad vyrábět naše chutné a zdravé výrobky z ryze přírodních zdrojů se zrodil v roce 2000. V tomto roce jsme provozovali obchod s potravinami a okrajově jsme vyráběli naše zdravé pochoutky. Rozhodli jsme se, že jimi obdarujeme naše zákazníky a známé. Obdarovaným naše výrobky chutnaly a chtěli si je koupit a dále obdarovávat své blízké a známé. Začala tedy po nich růst poptávka. Zvyšující se zájem o tyto výrobky jsme brali velmi vážně. A aby byl tento rostoucí zájem o naše výrobky uspokojen, tak jsme v roce 2007 zřídili nové a moderní výrobní prostory v Tetčicích, kde jsme bydleli.

V roce 2011 jsme zaregistrovali naše výrobky pod značkou „Nara Natur“. Název „Nara“ je odvozeno od jména maminky výrobce, a „Natur“ proto, že výrobky jsou vyrobené ze surovin, kterými nás příroda obdarovává.

Vývoj firmy a současnost

V roce 2013 jsme inovovali naši výrobnu a nakoupili nová technologická zařízení, mimo jiné i od českých firem. Realizovaná investice byla v řádech několika miliónů korun.

V současnosti dodáváme naše výrobky nejen na český trh, ale i na trh německý, slovenský, holandský, francouzský a estonský.

Rok od roku se poptávka zvyšuje, neboť naše výrobky neobsahují žádné emulgátory, barviva, koncentráty ani práškové látky a jsou vyrobeny pouze z 100% ovoce té nejvyšší kvality, a to především od českých zemědělců.

Jelikož našim cílem je nejvyšší kvalita a snaha uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků, jsou veškeré ingredience vybírány s pečlivostí a důrazem na prvotřídní kvalitu.

Chceme se podělit s našimi zákazníky o netradiční výrobky, které se po staletí vyráběly a vyrábějí v Arménii a v sousedních zemích.

Garantujeme, že výrobky od „Nara Natur“ jsou přírodní a nezávadné!