METHOD tekuté mýdlo Morag 350 ml

Neohodnoceno
Značka: METHOD
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
113 Kč
METHOD tekuté mýdlo Morag 350 ml
Neohodnoceno
Značka: METHOD

METHOD tekuté mýdlo Morag

Tekuté gelové mýdlo s pumpičkou, vůně vodní meloun. Pro ty, kdo hledají originální vzhled, přírodní složení bez testování na zvířatech. S pumpičkou na dávkování. Bez triclosanu.

Tato limitovaná edice Method nese jméno autorky obalu Morag Myerscough. Morag Myerscough je oceňovaná umělkyně v oblasti designu a architektury. Žije v Londýně, kde můžete ve městě na ulicích vidět její originální díla plná barev a optimismu. Morag fascinují barvy - jasné barvy - žádné šedé odstíny. Je přesvědčena, že šedi je dnes ve městech dost a dobrou náladu způsobují jasné barvy, které prostředí mění k lepšímu a přitahují lidi. Její práce si všimli i v Method a Morag s radostí přijala jejich nabídku na vytvoření originální kolekce obalů produktů. Výsledkem jsou tyto originální produkty, které můžete zakoupit v limitované edici a mít i u sebe doma kousek díla od Morag Myerscough.

Složení: water, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl hydroxysultaine, cocamidopropyl betaine, decyl + lauryl glucoside, fragrance oil blend, sodium citrate, sodium chloride, methylisothiazolinone + methylchloroisothiazolinone, Aloe Vera Gel, Vitamin E, glycerin, color

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Method