Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas :-) A my jsme Vám přinesli slevu 10% na všechny produkty z kategorie Vánoce. Stačí v košíku zadat kód MIKULÁŠ a sleva je Vaše! Platí od 4.12. do 6.12.2022.

Kapitoly z dospělé ekonomie

Neohodnoceno
Značka: TIERRA VERDE
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
289 Kč
Kapitoly z dospělé ekonomie
Neohodnoceno
Značka: TIERRA VERDE

Pokud máte rádi knihy, které dokážou úplně změnit váš pohled na zcela běžné a samozřejmé věci, můžeme vám Kapitoly z dospělé ekonomie jen doporučit.

Autorkou této knihy je česká antropoložka Kateřina Varhaník Wildová, která své originální názory, zkušenosti a postřehy týkající se peněz a lidského ekonomického chování pravidelně sdílí v Pravém domácím časopisu a na kontě má i čtivou prvotinu Manifest disfrutalismu.

Základem této knihy jsou eseje týkající se našeho každodenního fungování v ekonomickém systému publikované v Pravém domácím časopisu. Autorka rozebírá různé paradoxy současného světa, jehož hlavními bohy jsou Zisk, Dluh, Soutěžení a Spotřeba. Ukazuje, že ne vždy se musíme podřizovat přikázáním mainstreamové ekonomie, která jsou často proti přírodě i zdravému rozumu.

K výrobě knihy byl použit kvalitní recyklovaný papír se známkou EU Eco Label. Kateřina Varhaník Wildová (1975) - česká antropoložka, která se rozhodla vyměnit pohodlný městský život za mnohem barvitější existenci na venkově. S rodinou přesídlila do hor ve španělské Andalusii, kde ji výzkum lifestylových migrantů inspiroval k napsání knihy Manifest disfrutalismu. Přitahuje ji sociální experiment - materiální minimalismus, komunitní soběstačnost, barter a alternativní měna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: