HIP BOTTLE 650ml Midnight

Neohodnoceno
Značka: Hip
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
539 Kč –4 % 519 Kč
HIP BOTTLE 650ml Midnight
Neohodnoceno
Značka: Hip
18930 1 hip bottle 650ml midnight
539 Kč –4 %

HIP Bottle jsou ploché láhve na vodu originálního tvaru zhotovené z lehkého tritanu se silikonovým obalem.

  • Tvar láhve o objemu 650 ml plochého tvaru připomíná plechové polní láhve. Tvar láhve je plošší než standardní láhev s vodou, takže se snáze vejde do tašky nebo kabelky.
  • Měkký silikonový obal umožní sladění s vaším stylem. Silikon umožňuje snadné uchopení při pití a udrží láhev bezpečně i na hladkém povrchu.
  • Silikonová nosná smyčka umožňuje snadné připevnění k taškám nebo batohům na cestách. Široké závitové víčko bezpečně uzavře láhev při cestování.
  • Díky širokému nalévacímu otvoru jsou láhve HIP snadno omyvatelné. Oproti láhvím na jedno použití jsou HIP láhve opakovaně použitelné, recyklovatelné a vhodné do myčky.
  • Vyrobeno z plastu Tritan bez obsahu BPA, který je čistý jako sklo ale mnohem lehčí pro přenášení. Láhev je recyklovatelná.
  • Výrobce spolupracuje na projektu Healthy Harbor, který se zabývá čištěním řek od plujícího odpadu s pomocí velmi zajímavého stroje na solární energii. Tento plovoucí stroj zachytává plující odpad z řek do kontejneru a zabraňuje tak znečišťování oceánů plasty a jinými odpadky.

Rozměry láhve: 18,5 x 12 x 5 cm

Použití: vhodné pro vodu a nápoje do 75 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: