Benediktinský extrakt ARTROFYT 290g Klášterní officína

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
156 Kč
Benediktinský extrakt ARTROFYT 290g Klášterní officína
Neohodnoceno

Benediktinský bylinný extrakt Artrofyt ve formě sirupu obohacený o vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Obsahuje Glukosamin Sulfát, který je důležitou stavební součástí tělních tkání pro normální stav kostí a kloubů. Bez konzervantů.

  • Glukosamin sulfát je důležitá stavební součást tělních tkání, kloubních obalů, vazů a chrupavek. Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost.
  • Přeslička rolní – udržuje normální stav kostí a kloubů; flexibilita kloubů; antioxidant; normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace).
  • Rdesno ptačí – napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému; hladina cholesterolu v krvi.
  • Vitamin C – přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Použití: Bylinný extrakt Artrofyt ve formě sirupu se užívá přímo po lžičkách nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky. Glukosamin Sulfát je důležitá stavební součást tělních tkání, kloubních obalů, vazů a chrupavek. Chondroitin sulfát je přírodní substance obsažená v chrupavce.

Doporučené dávkování pro děti a dospělé: 3× denně 1 čajová lžička (5 ml) po dobu 1 měsíce. Při dlouhodobějším podávání bylinného extraktu Artrofyt je vhodné užívání po měsíci na 2 až 3 týdny přerušit. Nepřekračovat doporučené dávkování.

Složení: voda, fruktóza, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, bylinný extrakt: Přeslička rolní, Konopice, Rdesno ptačí, Bršlice kozí noha, kyselina askorbová (vit. C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná

Upozornění, uchování: Bylinný extrakt Artrofyt před použitím protřepejte! Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku, ale je důkazem přírodního původu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nepodávejte dlouhodobě. Benediktinský bylinný extrakt Artrofyt ve formě sirupu skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.Doplněk stravy OVZ-35.0-06.03.2006-9866

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy a toppingy
Hmotnost: 0.29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: